www.cvonline.hu

Pultos, felszolgáló

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.09.16.
Hirdetés azonosító: 1075505
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket.

Legyél Te a következő!

Ezúttal egy Debrecen belvárosában található ételbárba várjuk a jelentkezéseteket.

Feladatok:

  • vendégek fogadása
  • ételek felszolgálása
  • kasszázás

Elvárások:

  • aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • betöltött 18. életév
  • igényes megjelenés
  • jó kommunikációs készség

Munkaidő: hétfőtől vasárnapig 9:00 - 15:30 / 15:30 - 22:00, előre egyeztetett beosztás szerint

Előnyt jelent:

  • korábbi vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • szakirányú tanulmányok

Amit kínálunk

  • órabér: bruttó 639 Ft
  • kellemes környezet, jó társaság
  • vidám munkavégzés

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha fényképes önéletrajzot is töltesz fel a rendszerünkbe (pdf vagy .doc formátumban).

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!