www.cvonline.hu

Pultos - Felszolgáló

  • A hirdetés 388 napja lejárt

2016 áprilisában nyíló, új reptéri  O’Learys sportbárunkba keresünk
a Liszt Ferenc Reptérre barátságos, pörgős

PULTOS - FELSZOLGÁLÓ

kollegát.

Feladatok:

  • Vendégek kiszolgálása
  • Italok készítése, hamburgerek, meleg ételek felszolgálása
  • Pénztárgép kezelése
  • Az eszközök, gépek folyamatos tisztán tartása
  • Árukészlet töltése

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség, kedves, barátságos személyiség
  • Kereskedelmi,vendéglátói szakmai gyakorlat, célirányos végzettség előnyt jelent
  • Vendéglátós angol nyelvtudás
  • Sportok iránti érdeklődés előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Lehetőség nyelvgyakorlásra
  • Egyedi, a Liszt Ferenc Reptéren belüli munkakörnyezet, jó csapat
  • Stabil bejelentett munkahely, műszakpotlékokkal és jelentős borravalóval
  • Meleg étkezés plusz étkezési jegy
  • Teljesítmény alapú bónusz lehetőség

Munkavégzés helye, ideje:
Budapest, Liszt Ferenc Repülőtér (megközelítés a Kőbánya Kispestről induló 200E-s reptéri busszal)

Ha úgy érzed, hogy szeretnél egy fiatal és lendületes csapat tagja lenni, akkor
Várjuk önéletrajzodat az alábbi e-mail címre vagy a 1/296 3513-as faxszámra.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol