www.cvonline.hu

Pultos fagylaltozóban

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.07.25.
Hirdetés azonosító: 1067224
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Ezúttal nyíregyházi fagylaltozóba várjuk a jelentkezéseteket!

Feladatok:

  • Kézműves fagylaltok értékesítése
  • Kasszázás
  • Egyéb kisegítő feladatok

Elvárások:

  • Betöltött 18. év
  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Minimum heti 3-4 nap vállalása kötelező
  • Talpraesett, vidám személyiség
  • Pontosság, precizitás

Munkaidő: hétfőtől szombatig 11:00-19:00

Előnyt jelent:

  • minél több nap vállalása

Amit kínálunk

  • bruttó 639 Ft/óra
  • rugalmas munkabeosztás
  • folyamatos munkalehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, a "Megosztás"-ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!