www.cvonline.hu

Pultos és pénztáros

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.09.24.
Hirdetés azonosító: 1081815

Egy nagymultú különleges és rendkívüli ízélményeket kínáló, otthonos hangulatú cukrászda-fagylaltozóba keresünk diákokat beugró / állandó részmunkaidős pultos/kasszás pozícióba.

Feladatok:

  • Kézműves fagylaltok és egyéb cukrászati termékek értékesítése
  • Cukrászati termékek gyártásának kiszolgálása
  • Kasszázás és pultos kisegítő feladatok ellátása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Heti minimum 2-3 nap válalása minden nap napi váltásban hétfőtől-vasárnapig 11:30-22:00-ig
  • Talpraesett, vidám személyiség
  • Pontosság, precizitás
  • Érvényes tüdőszűrési lelet

Előnyt jelent:

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Egyéb nyelv/nyelvek ismerete
  • Azonnali kezdés
  • Érvényes EÜ kiskönyv

Amit kínálunk:

  • Korrekt együttműködés
  • rendezett körülmények
  • Bruttó diákbér: 900 Ft/óra
  • Munkavégzés helye: II és III. kerület határa (Cukrászda)

Szereted az édes élmémnyeket? Várjuk a jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!

Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!