www.cvonline.hu

Pultos - eladó

  • A hirdetés 216 napja lejárt

A horvát Mlinar cég pékségeket és kávézókat üzemeltet Európa több országában, több, mint 200 üzlete, saját gyárai és körülbelül 1800 alkalmazottja van.
Budapesten lévő üzleteinkbe keresünk fiatalos, lelkes munkatársakat,

pultos - eladói

munkakörbe.

Elvárások:

  • érettségi
  • minimum egy idegen nyelv alapfokú ismerete
  • nyitott, lelkes, proaktív személyiség

Előnyt jelent hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • biztos munkahely
  • versenyképes fizetés
  • előrelépési lehetőség

Önéletrajzodat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő