www.cvonline.hu

Pultos - Bármixer

  • A hirdetés 368 napja lejárt

A Costes Kft.
munkatársat keres

munkakörbe.

Munka leírás:

  • Italok elkészítése és felszolgálása a vendégek számára.

A Barman felelőssége kiterjed a következő feladatokra:
Előkészületek:

  • a menedzserekkel való egyeztetés a szállítmányokkal kapcsolatosan
  • a kávé gépek tisztítása és azok beüzemelése
  • meggyőződés a hűtők feltöltöttségéről
  • az ital készlet ellenőrzése
  • a bárpult tisztán tartásáról, a hűtők és polcok feltöltéséről való gondoskodás (gyümölcslé, tej, tejszín, kávé, sör, szirup, stb.)
  • a bárrész zavartalan működésének biztosítása
  • részvétel és beszámolás a megbeszéléseken
  • ital készletekről való pontos jelentés készítése
  • havi leltárkészítés

Szerviz:

  • ital rendelések felvétele és azok 3 percen belül való felszolgálása a vendégek részére
  • a vendégek üdvözlése, valamint etikus magaviselet a bár egész területén
  • a vendégek kiváló színvonalon való kiszolgálása
  • a reggeliztetés után a kávé gép filterének kitisztítása

Utószerviz:

  • a bár kitakarítása

Elvárás:

  • szakmai tapasztalat és angol nyelvtudás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest, 1092 Ráday utca 4.

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Link megjelenítése" target="_blank">

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol