www.cvonline.hu

Pult specialista

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2016.12.01.
Jelentkezési határidő: 2016.12.02.
Hirdetés azonosító: 1096387

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Pult specialista
Munkavégzés helye: 2440 Százhalombatta, Damjanich utca 29.
Feladatok: - Jó példával jár elöl munkatársai számára, mindig betartja az előírásokat.
- Rendelkezik a kimagasló színvonalú kiszolgálás biztosításához szükséges ismeretekkel és megosztja a frissáru pultokban dolgozó kollégákkal
- Frissáru pultok működésének koordinálása
- A HACCP szabályoknak megfelelő működés ellenőrzése
- Terület vezetőjének visszajelzés adása a működésről
Amit nyújtunk: - Kiszámítható, biztos jövedelem
- 7. hónaptól automatikus béremelés - ezzel köszönjük meg addigi munkád!
- Juttatások (teljes munkaidőben, próbaidő - jellemzően 3 hónap - lejárta után):
- nettó 12.000 Ft értékű választható csomag havonta (pl.: étkezési utalvány, SZÉP kártya, egészségpénztár, lakáshitel cafetéria, stb.)
- 10% dolgozói kedvezmény Tescós vásárlások után
- Közvetlen, barátságos kollégák, egymást segítő és támogató közeg
- Több napos beillesztés és betanítás, gondosan felépített terv alapján
- Törvényesen és pontosan elszámolt és kifizetett pótlékok
- Megbízható munkaügyi folyamatok
- Utazási költségtérítés, a törvényi szabályozásnak megfelelően
Amit kérünk: - Szakirányú végzettség, képesítés
- Erkölcsi bizonyítvány
- Egészségügyi alkalmasság
- Többműszakos munkarend vállalása
- Elkötelezett hozzáállás
- Készség a csapatmunkára, illetve önmaga és mások fejlesztésére
- Terület működésének, folyamatainak és sztenderdjeinek ismerete
- Alapvető számítógépes ismeretek
- Oktatói véna
- Kommunikációs készség
- Csapatmunka
Előnyként értékeljük, ha: - Vásárlói problémák megoldása terén szerzett tapasztalat
- HACCP élelmiszer-biztonsági rendszer ismerete
Szükséges végzettség: Érettségi
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: - Vásárlói problémák megoldása terén szerzett tapasztalat