www.cvonline.hu

PUDO Folyamatszervező

  • A hirdetés 555 napja lejárt

Csatlakozz dinamikus informatikai csapatunkhoz!

munkavállalót keresünk.

Cégünkről:

A Lapker Zrt. csomagszállítási üzletága a társaság meghatározó tevékenysége,  az ún. CEP (courier-express parcel) magas szintű szolgáltatás, melyet Magyarország egész területén nyújtunk mind belső, mind külső ügyfeleink, partnereink számára.

Fő feladatok:

  • Üzleti igények elemzése, egyeztetés az üzleti területekkel
  • Funkcionális specifikációk készítése
  • Egyeztetés a fejlesztőkkel
  • A fejlesztés során felmerülő kérdések tisztázása
  • A tesztelés megtervezése, megszervezése, koordinálása
  • Tesztdokumentáció elkészítése, meglévő tesztdokumentációk frissítése
  • Szükség esetén éles üzemi támogatás
  • Kisebb méretű projektek önálló menedzselése
  • Szakértői támogatás biztosítása és problémakezelése
  • Felmerült hibák analizálása, megoldási javaslat kidolgozása a problémák elhárítására

Tudás, végzettség, tapasztalat:

  • Rendszerszervezésben/Folyamatszervezésben min. 3-5 éves tapasztalat
  • Jó elemző és problémamegoldó képesség
  • Aktív részvétel csapatmunkában
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Önállóság, rugalmasság, precizitás
  • Terhelhető, határozott, kitartó személyiség
  • Rendszerszemléletű gondolkodás
  • Angol nyelvtudás előny

A pályázatokat (szakmai önéletrajz, motivációs levél, bérigény) a „PUDO Folyamatszervező” pozíció megjelölésével, 2015. december 31-ig a Lapker HR Igazgatóság részére kérjük eljuttatni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő