www.cvonline.hu

Pszichológus

  • A hirdetés 1080 napja lejárt

A Menedék - Migránsokat Segítő Egyesület 2 fő pszichológus munkatársat keres debreceni, illetve kiskunhalasi munkavégzésre, az Európai Menekültügyi Alap, valamint az Európai Visszatérési Alap által támogatott projektjei keretében.

1 fő pszichológust a Menedék Egyesület debreceni irodájába a BÁH Befogadó Állomás Bicske Debreceni telephelyére, határozott időre heti 20 órában, 2014. december 31-ig.

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

  • gyerekek pszichológiai vizsgálata
  • egyéni és kiscsoportos terápiás gyerekfoglalkozások tartása a gyerekek életkora, neme, kulturális sajátsága, kommunikációs és szociális készségei figyelembevételével
  • fejlesztési és terápiás terv meghatározása
  • együttműködés az Egyesület családgondozójával, fejlesztő pedagógusával és foglalkozásvezetőivel

1 fő pszichológust a Menedék Egyesület kiskunhalasi irodájába a Kiskunhalasi Idegenrendészeti Őrzött Szállásra, határozott időre heti 40 órában, 2015. június 30-ig.

  • pszichológiai tanácsadás biztosítása az őrzött szálláson elhelyezett külföldiek részére (prevenció, konfliktuskezelés, krízisintervenció, döntés előkészítés)
  • az őrzött szállásokon elhelyezett külföldieknél felmerülő pszichés és fizikai állapotromlás minimalizálása, feszültségek, szorongások enyhítése
  • cselekvési stratégiák kidolgozása
  • együttműködés az Egyesület szociális munkásaival és közösségszervezőivel

Elvárások (mindkét munkakörre):

  • pszichológus végzettség
  • stabil társalgási szintű angol nyelvtudás
  • elkötelezettség az Egyesület által képviselt értékek mellett
  • multikulturális érdeklődés
  • nyitottság, szociális érzékenység, tolerancia, empátia
  • jó kommunikációs készség
  • határozott fellépés
  • önálló munkavégzés, megbízhatóság
  • jó problémamegoldó, konfliktuskezelő készség

Előnyt jelent:

  • migráció területén szerzett munkatapasztalat
  • terápiás tapasztalat
  • egyéb (francia, német, orosz, szerb, arab stb.) nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • versenyképes bér
  • kellemes légkör, jó csapat
  • fejlődési lehetőségek

Jelentkezését e-mailen várjuk, az alábbi e-mail címre, a tárgy mezőbe beírt alábbi hivatkozással:

  • debreceni jelentkezés esetén: 2014-EMA-02,
  • kiskunhalasi jelentkezés esetén: 2014-EVA-02.

Jelentkezés feltételei: Magyar nyelvű önéletrajz és motivációs levél (mindkettő külön dokumentumban mellékelve)
Munkába állás ideje: 2014. június 23.

Amennyiben jelentkezése megfelel elvárásainknak, e-mailben vagy telefonon értesítjük. Tájékoztatjuk, hogy az állásajánlattal kapcsolatban sem telefonon, sem e-mailben nem áll módunkban bővebb tájékoztatást nyújtani.

A formailag nem megfelelő jelentkezéseket nem áll módunkban figyelembe venni!

Az egyesületről bővebb információt honlapunkon talál.

Helyek Hajdú-Bihar
Bács-Kiskun
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozott idejű