www.cvonline.hu

Pszichiátriai szakápoló

  • A hirdetés 1139 napja lejárt

Balatonszárszói pszichiátriai fekvőbeteg ellátást végző rehabilitációs intézet osztrák páciensek ellátásához

Pszichiátriai szakápoló vagy OKJ (54) (HID) ápoló szakképesítéssel

és megbízható német nyelvtudással

keresi új munkatársait.

Feladatok:

  • Pszichiátriai betegek ellátásában és gondozásában való szakápolói részvétel.

Elvárások:

  • Pszichiátriai szakápoló vagy OKJ (54) (HID) ápoló szakképesítés
  • Megbízható német nyelvtudás (legalább szóban)
  • Fekvőbeteg ellátásban való gyakorlat
  • Precizitás, pontos munkavégzés, megbízhatóság, önállóság

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörülmények
  • Kiemelkedő bérezés
  • Béren felüli egyéb juttatások

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

  • Balatonszárszó

A fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni.

Helyek Somogy
Baranya
Tolna
Zala
Veszprém
Fejér
Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő