www.cvonline.hu

PSZICHIÁTER REZIDENS ÁLLÁS NÉMETORSZÁGBAN

  • A hirdetés 124 napja lejárt

Mannheim környéki PRIVÁT akut klinika,

pszichiáter rezidens orvosokat keres.

Pszichoterápiai és pszichoszomatikus osztállyal is rendelkezik, mely leginkább viselkedésterápiára koncentrál. A diagnosztikai lehetőségek között megtalálhatók az EEG, képalkotó eszközök, mint a CCT vagy az MRT, valamint neuropszichológiai eljárások.

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalat:

  • Felsőfokú német nyelvtudás –C1-es szint
  • Általános orvosi diploma megléte
  • Hajlandóság legalább egy éves külföldi munka vállalására

Amit mi kínálunk:

  • Fizetés rezidens orvosok részére bruttó 4180 EUR/hó
  • Érdekes tevékenységek egy motiváló csapat tagjaként
  • Továbbképzési lehetőségek (elméleti témakörök, szemináriumok, konferenciák) és külső szupervízió
  • 39 órás munkahét
  • Nyelvi szintfelmérő
  • Önéletrajz, pályázati anyag magas színvonalú összeállítása
  • Németországi interjúk tejes körű megszervezése
  • A magyar diploma németországi elismertetéséhez szükséges, hivatalos dokumentumok intézésében az EUWORK teljes körű segítséget nyújt és a felmerülő költségek nagy részét átvállalja
  • Gondoskodunk a németországi szállás megtalálásáról
  • Az ügyintézésben, felkészülésben esetlegesen felmerülő problémák esetén állunk rendelkezésére!

A munkavállaláshoz feltétlenül szükséges Németországba utazni egy felvételi beszélgetésre – ennek során az utazás, a szállás és az ellátás biztosított, azaz teljesen ingyenes a kiutazó jelöltünknek. Sikeres interjút követően legkésőbb 1,5-2 hónap múlva lehetséges a munkakezdés (ennyi időt vesz igénybe az orvosi diploma hivatalos elismertetése). Szolgáltatásunk a munkavállaló felé teljes mértékben ingyenes.

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Magyarország
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Külföldi munka