www.cvonline.hu

PSZICHIÁTER REZIDENS ÁLLÁS NÉMETORSZÁGBAN

  • A hirdetés 446 napja lejárt

PRIVÁT akut klinika pszichiáter rezidens orvosokat keres

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalat:

  • Felsőfokú német nyelvtudás –C1-es szint
  •  Általános orvosi diploma megléte
  •  Hajlandóság legalább egy éves külföldi munka vállalására

Amit mi kínálunk:

  • Fizetés rezidens orvosok részére bruttó 4180 EUR/hó
  • Érdekes tevékenységek egy motiváló csapat tagjaként
  • 39 órás munkahét
  • Nyelvi szintfelmérő
  • Önéletrajz, pályázati anyag magas színvonalú összeállítása
  • Németországi interjúk tejes körű megszervezése
  • A magyar diploma németországi elismertetéséhez szükséges, hivatalos dokumentumok intézésében az EUWORK teljes körű segítséget nyújt és a felmerülő költségek nagy részét átvállalja
  • Gondoskodunk a németországi szállás megtalálásáról
  • Az ügyintézésben, felkészülésben esetlegesen felmerülő problémák esetén állunk rendelkezésére!