www.cvonline.hu

Pszichiáter pozíciók Svédországban, Norvégiában és Dániában

  • A hirdetés 1161 napja lejárt

Karrierlehetőség pszichiátereknek Svédországban, Norvégiában és Dániában – 2014

Intenzív nyelvtanfolyam az egész család részére

A MediCarrera a közegészségügyi rendszer hivatalos partnere Svédországban, Norvégiában és Dániában.

Jelenleg 2 pszichiáteri pozíció betöltésére keresünk szakorvosokat közép-kelet dániai munkavégzesre. Az egyik pozíció a bipoláris zavarral foglalkozó osztályon, a másik pedig a pszichotikus es személyiségzavarokkal foglalkozó részlegnél vár betöltésre.

Három betöltendő pozíciónk van Svédország közép-keleti partján, egy nagy nemzetközi repülőtérhez közel. A kórház egy orvost keres fekvőbeteg ellátásra, kettőt pedig járóbeteg ellátásra.

Norvégiában egy pozíció vár betöltésre - járóbeteg ellátásban.

Lehetőség van szakosodásra a pszichiátra minden területén, mint pl. pszichózis, szorongás, hangulati zavarok, a kettős diagnózis, étkezési zavarok, szenvedélybetegségek, geriátriai és törvényszéki pszichiátria.

Az orvos részt kell vegyen a páciensek értékelésében, kezelésében és utókövetésében, részt vehet tréningeken és workshopokon, ezen kívül a fiatalabb kollégák mediálásában.

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés az első hat hónap elteltével.
  • Hétfőtől péntekig 8-tól 17 óráig tartó munkaidő.
  • Folyamatos továbbképzés a munkaidőn belül.
  • Lehetőség a munkavégzés és kutatás, illetve klinikai továbbképzés összehangolására egyéni érdeklődés alapján.
  • Versenyképes fizetés (havi nettó 3500-5000 EUR+ ügyeletek), folyamatos előrelépési lehetőséggel, tapasztalattól függően.
  • Segítséget nyújtunk ház/lakás- illetve gyermekeknek iskola és óvoda keresésében.
  • Hozzájárulás a kiköltözés költségeihez.
  • A nyelvtanfolyam ideje alatt nettó 700 eurót kap havonta, ezenfelül 70 eurós hozzájárulást gyermekenként, valamint ingyenes lakhatást biztosítunk és megtérítjük az utazási költségeket.
  • Intenzív nyelvtanfolyam Budapesten vagy Barcelona közelében áprilistól, partnerének is.
  • Az első interjú után tanulmányi úton megtekintheti a munkakörülményeket és a térséget.

Elvárások:

  • EU által elismert pszichiátriai végzettség.
  • Motiváció az intenzív nyelvtanfolyam elvégzéséhez.

A MediCarrera teljes szolgáltatása és a nyelvtanfolyam is ingyenes a jelentkezők és családtagjaik részére. A felmerülő költségeket a leendő munkaadó finanszírozza.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, minél előbb lépjen velünk kapcsolatba további információért az alábbi e-mail címen.

Más szakterületen dolgozó orvosok, ill. fogorvosok érdeklődését is szívesen várjuk!

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Egészségügy / Szociális ellátás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő