www.cvonline.hu

PST segéd

Régió:

Szabolcs-Szatmár-Bereg

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 818318
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése során több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából..

Ezúttal multinacionális partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a kalkulációs osztállyal
  • Kiszállítási dokumentációk készítése
  • Kapcsolattartás TPL - lel ill. kereskedővel
  • Kiszállítási jegyzőköny elkészítése
  • MS - Projekt aktualizálás
  • Egyéb feladatok

Elvárások:

  • középfokú műszaki végzettség
  • számítástechnikai ismeretek (Microsoft Office, internet)
  • MS-Projekt aktív ismerete
  • CE, CSA, UL szabványokban való jártasság

Munkaidő: 05:30-14:10

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • fejlődési lehetőség
  • utazási költségtérítés

Várjuk jelentkezését Link megjelenítésekövetően fényképes önéletrajzzal.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!