www.cvonline.hu
Prototípus koordinátor
Trenkwalder Kft
Régió: Somogy
Hozzáadva: 2017.10.19.
Jelentkezési határidő: 2014.12.07.
Hirdetés azonosító: 878864
lejárt

Multinacionális autóipari Partnerünk részére keresünk széleslátókörű, határozott, agilis munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A prototípus gyártás felügyelete, koordinálása.
  • Munkavédelmi és minőségbiztosítási szabályok betartatása.
  • Gyártási probléma-visszajelzések kezelése.
  • Selejtcsökkentő projektekben való részvétel.
  • Dolgozók napi szintű koordinálása, szakmai támogatása.
  • Oktatási igények felmérése és továbbítása, dolgozók oktatásában való részvétel.
  • Termék-, szerszám- és folyamatfejlesztés támogatása.
  • 5S felügyelete és auditálása a hozzátartozó területen.
  • A lean fejlesztések segítése, beépítése a termékbevezetésbe.

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség.
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás.
  • Minimum 2 éves munkatapasztalat.
  • Kiváló kommunikációs-, szervező- és problémamegoldó készség.
  • Határozottság, rendszerszemlélet.
  • UTOLSÓ ÉVES MÉRNÖKHALLGATÓK ÉS PÁLYAKEZDŐ MÉRNÖKÖK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés.
  • Cafeteria.
  • Utazási támogatás.
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség.
  • Professzionális, dinamikus csapat.
  • Komplex, változatos feladatok.
  • Családias légkör, hosszú távú munkalehetőség.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.