Property menedzser (Ingatlan beszerzés és székhely relokáció)

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Világszínvonalú informatikai technológiák professzionális hazai szaktudással és egyedülálló szolgáltatási háttérrel ötvözve - ezt kínálja a DELTA Csoport (www.delta.hu), a magyar informatikai piac kiemelkedő rendszerintegrátora. 1987-ben alapított cégcsoportunk a hazai IT szektor hosszú távon sikeres, elismert szereplője. Társaságunk az alapítás óta stabil, megbecsült munkáltató. Cégcsoportunk fejlődésének köszönhetően kiváló szakembereink körébe új kollégát keresünk az alábbi feladatkörbe.

 Property menedzser

(Ingatlan beszerzés és székhely relokáció)

A munkakör célja: a cégcsoport székhelyváltásának menedzselése az ingatlan keresésétől, a szerződéskötésen át a költözési projekt lebonyolításáig.

Feladatok:

  • Igények specifikálása, szakmai paraméterezése, tanácsadás a mérlegelési szempontokra vonatkozóan.
  • Az igényének megfelelő budapesti ingatlan/irodaház kínálat felmérése, lehetőségek elemzése és prezentálása a vezetés számára
  • Egyeztetések lebonyolítása a releváns ingatlanpiaci szereplőkkel, helyszínbejárások.
  • Ajánlatok bekérése, -tendereztetése, -összehasonlítása, árkalkulációk készítése, kapcsolattartás az ajánlattevőkkel
  • Döntési feltételrendszer/javaslat kidolgozása, szerződés előkészítése, szerződéskötés lebonyolítása
  • Ingatlanüzemeltetéshez kapcsolódó esetleges szolgáltatások beszerzése
  • Költözési projekt teljes körű szervezése és menedzselése

Elvárások:

  • Ingatlanpiac átfogó ismerete, kiemelten az iroda és raktár hasznosítási ágban
  • Releváns méretű székhely/telephely relokációs projektekben szerzett több éves igazolható tapasztalat
  • Széleskörű ingatlanpiaci kapcsolati háló
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • Dinamizmus, terhelhetőség, konfliktuskezelő képesség

Amit kínálunk:

  • Határozott idejű munkaviszony, vagy megbízási jogviszony a projekt időtartamára (kb. 1,5 év)
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nagyvállalati háttér, igény szerinti back office támogatás (jog, asszisztencia, stb.)
  • Jelentős operatív hatáskör
  • Stratégiai támogatás a menedzsment részéről

Munkavégzés helye: Budapest

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Régió Budapest, Pest