www.cvonline.hu

Property manager

  • A hirdetés 942 napja lejárt

Munkavégzés helye:

Budaörs

Kezdés várható időpontja:

Azonnal

Magyarországon 1990 óta jelenlévő budaörsi székhelyű energetikai szektorban tevékenykedő nemzetközi cégünkhöz keresünk hasonló területen szerzett legalább öt év tapasztalattal rendelkező munkavállalót Property manager pozícióba teljes munkaidőben határozatlan idejű szerződéssel.

Feladatok:

  • A társaság tulajdonában lévő ingatlanokkal kapcsolatban felmerülő ügyek intézése
  • Kapcsolattartás az állami, önkormányzati valamint hatósági ellenőrzések kapcsán
  • Az ellenőrzések előkészítése és nyomon követése
  • Az ingatlanvagyont érintő külső megkeresések teljes körű kezelése
  • Az ingatlanvagyonnal kapcsolatban felmerülő kérdések megválaszolása, jelentések tétele
  • Az ingatlanokkal kapcsolatos adatbázis karbantartása
  • Az ingatlanokkal kapcsolatos közmű ügyek kezelése
  • Új lehetőségek keresése a jelenleg használaton kívüli ingatlanok, épületrészek tekintetében, a kompetens osztályokkal együttműködve.
  • Meglévő bérleti szerződések kezelése, új bérleti szerződések menedzsmentje
  • Együttműködés az ügyvédi irodával ingatlant érintő ügyekben
  • Töltőállomásokkal, ingatlanokkal kapcsolatos fejlesztési ügyek kezelése
  • Együttműködés a vezetőkkel és a külföldi anyavállalat osztályaival ingatlan ügyekkel kapcsolatban
  • A cég politikájának és előírásainak egyeztetése az érvényben lévő szabályozásokkal

Pozíció betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Hasonló területen szerzett legalább öt év szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú, lehetőség szerint gazdasági vagy jogi végzettség
  • Ingatlanügyekkel, hatósági ügyintézéssel kapcsolatos tapasztalat, műszaki beállítottság előnyt jelent
  • Legalább társalgási szintű aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Az aktív olasz nyelvtudás előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • Eredményorientáltság és nyitott, innovatív személyiség
  • Előrelátó és kezdeményező magatartás
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és tárgyaló készség
  • Képesség és hajlandóság a csapatban való együttműködésre
  • Önálló munkavégzés készsége
  • Pozitív hozzáállás, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatal, lendületes csapatban való munkavégzés
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Teljes körű betekintés a cég tevékenységébe

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol