www.cvonline.hu

Promóteri diákmunka

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 1014672

Feladatok:

  • Az üzletekbe betérő vásárlók eligazítása és tájékoztatása
  • Képviselt termékek ajánlása, ismertetése
  • Eladásokhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • MS Office programok ismerete
  • Angol alapszintű nyelvtudás előny
  • Önállóság, pontos és precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség

Juttatások:
  • Fizetés bruttó 700-800 forint/óra
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Multinacionális munkakörnyezet

Előnyök:
  • azonnali munkakezdés

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzod, leveled tárgya legyen: "TEL-PR".

Egyéb információk:
Munkavégzés ideje: Rugalmas munkaidőben, 08:00-20:00 között, heti minimum 16-20 óra vállalása Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület