www.cvonline.hu

Promótereket keresünk telekommunikációs területre

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 1026140

Ha könnyedén mozogsz emberek között és érdeklődsz a mobilalkalmazások iránt, akkor nálunk a helyed!
Feladatok:
  • Szólíts meg minél több ügyfélt és ajánld nekik az online fizetést!
  • Ajánld és mutasd be a partner által elérhető szolgáltatásokat, termékeket!
  • Kísérd oda a potenciális érdeklődőket az értékesítő kollégához!

Elvárások:
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Gyakorlat értékesítés terén
  • Magas teherbírás

Juttatások:
  • Egy hónapos munkavégzés a hét minden napján (hétfőtől - szombatig)
  • Nettó 800Ft-os órabér
  • Dinamikus, profit csapat

Egyéb kapcsolati információk:

Munkavégzés helye:
  • Baja
  • Tatabánya