www.cvonline.hu

Promóter

Hozzáadva: 2017.05.29.
Hirdetés azonosító: 1154389

Ezt a munkát Neked találtuk ki, ha: élményt keresel, kiválóan kommunikálsz, szereted a pörgést, nem riadsz vissza a kihívásoktól, te szeretnéd meghatározni a fizetésed! Nyitott pozíciónk:
Feladatok:

  • Szaktanácsadó munkájának segítése
  • Vásárlók megszólítása, figyelemfelkeltés
  • Szolgáltatások bemutatása
  • Érdeklődők elkísérése a Szaktanácsadói pulthoz

Elvárások:
  • érdeklődsz a műszaki termékek vagy a banki szféra iránt
  • tettre kész és elszánt a személyiséged
  • egyedülállóan, érthetően kommunikálsz

Juttatások:
  • munkavállalók megbecsülése, elismerése
  • előrelépési lehetőség
  • olyan juttatási csomag, ahol átlag nettó 160-250 000 Ft között keresnek munkatársaink
  • részvételi lehetőség a Fejlesztési Programunkban
  • képzések/tanfolyamok díjtalan biztosítása
  • szakmai háttér támogatásával segítségnyújtás a közös célok/tervek elérésében
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér

Előnyök:
  • a szakmai tapasztalatod, vagy rátermettséged bizonyítható
  • életerős, pörgős személyiség vagy

  • Ha meggyőztünk, hogy érdemes nálunk dolgozni, akkor kérlek, küldd el jelentkezésed a megadott e-mail címre, hogy megismerhessük egymást!