www.cvonline.hu

Promóter munka nem csak diákoknak!

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.22.
Hirdetés azonosító: 852927

Feladatok:
  • Kis és nagy háztartási gépek promótálására, értékesítésére keresünk diákokat!
Elvárások:
  • Proaktivitás,
  • barátságos személyiség,
  • jó kommunikációs készség,
  • megnyerő és magabiztos személyiség.
Előny:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Bér: Bruttó 952 Ft/óra. Munka időtartama: Október közepétől December végéig!!! Munkaidő: péntek 14-20 ÉS szombat10-18 ÉS vasárnap 10-14.
Kapcsolat:
Fényképes önéletrajzod várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre.
Kérlek tüntesd fel, releváns tapasztalataidat illetve a kerületeket, ahol vállalni tudod a munkát!!!
Leveled tárgya legyes PRM-00!
Jelentkezésed tárgytalannak tekintjük, ha a fenti adatokat nem tünteted fel!