www.cvonline.hu

Promóter - diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 858866

Amennyiben nappali tagozatos hallgató vagy, elmúltál 18 éves, elegendő szabadidővel rendelkezel és dolgozni szeretnél, akkor jelentkezz nálunk! Partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi területre:

Feladatok:
  • megszólítani a vásárlót,
  • igényfelmérést végezni,
  • terméket ajánlani,
  • támogatni a vásárlást,
  • riportálni.
Elvárások:
  • Folyamatban lévő tanulmányok, nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony,
  • hétvégi munkavégzés vállalása,
  • tréningen való részvétel,
  • barátságos személyiség,
  • jó kommunikációs készség,
  • megnyerő és magabiztos személyiség.
Amit kínálunk:
  • Munka időtartama: Október közepétől December végéig
  • szakmai tréning,
  • kiemelt órabér,
  • kulturált munkakörnyezet.
Munkavégzés helye:
  • Nyíregyháza
Egyéb:
  • Munkaidő: péntek 14-20 ÉS szombat 10-18 ÉS vasárnap 10-14
Kapcsolat:
Jelentkezésedet, elérhetőségedet is tartalmazó fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail címre várjuk:
E-mail cím megjelenítése
Kérjük, tüntesd fel az e-mailben: promóter