Promóciós értékesítő diák rugalmas beosztásban(Referenciaszám:PJ2693)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.06.19.
Jelentkezési határidő: 2015.06.25.
Hirdetés azonosító: 752608
lejárt

Piacvezető cégcsoport megbízásából diák munkatársakat keresünk hosszú távra az alábbi pozícióba:

Promóciós értékesítő diák rugalmas beosztásban

Feladatok:
- Vásárlókkal való kapcsolatépítés
- Kedvező belföldi 3-4 csillagos szállodák wellness hétvégéinek értékesítése, Budapesten és vonzáskörzetében található bevásárlóközpontokban és hipermarketekben
- 3-4 fős csoportban való feladatvégzés

Elvárások:
- Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Heti szinten minimum 2 munkanap vállalása kedd és vasárnap között (10.00-20.00-ig) hosszú távon, akár félműszakokban is
- Kiváló kommunikációs képesség
- Dinamikus, ambiciózus személyiség
- Eredményorientáltság

Amit kínálunk:
- Kiemelt teljesítményarányos bérezés (átlagosan 900-1000 Ft/órás bér)
- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség (részvétel kommunikációs, csapatépítő és értékesítési tréningeken)
- Egyéni személyiség, kompetenciafejlesztés (kommunikáció, tárgyalástechnikai készség)
- Rugalmas beosztás
- Kellemes munkakörnyezet, jó hangulatú munkavégzés egy fiatal, dinamikus csapat tagjaként
- Hosszú távú, állandó munkalehetőség

Kérjük, magyar önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.