www.cvonline.hu

Promóciós Ágazatvezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 901253

Magyar tulajdonú, értékesítés támogatással foglalkozó cég az alábbi pozícióba munkatársat keres

Feladatok:
  • Promóciós ágazat munkájának irányítása
  • Éves értékesítési célok és stratégia tervezése, koordinálása
  • Kiemelt ügyfelek kezelése
  • Meglévő és új ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Account Managerek koordinálása
  • Belső munkafolyamatok fejlesztése
  • Ágazaton kommunikáció, keresztértékesítés fejlesztése
  • A cég többi ágazatvezetőjével együttműködve az új piaci lehetőségek felkutatása
  • A piaci változások nyomon követése, válaszok és üzleti irányok megfogalmazása
  • Hálózat fejlesztése, irányítása, ellenőrzése
  • Munkafolyamatok koordinálása
  • Riportok, jelentések készítése
Elvárások:
  • FMCG területen szerzett több éves tapasztalat
  • Trade marketing ügynökségi oldalon szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Cél-, és feladatorientált személyiség
  • Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
Előny:
  • Dinamikus, lendületes és kezdeményező attitűd
  • Kiemelkedő munkabírás, terhelhetőség
  • Problémamegoldó képesség
  • Nyelvtudás
  • Azonnali munkakezdés
Amit kínálunk:
  • Önállóságot igénylő és kihívást jelentő feladatok
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Fiatalos csapat
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény és lakhely megjelölésével, valamint a betöltendő pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre:

E-mail cím megjelenítése
Referenciakód: PÁ01