www.cvonline.hu

Promóciós account manager

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 980091

Feladatok:
  • Ügyfeleinkkel történő kapcsolattartás
  • Promóciós, rendezvényes projektek teljes körű megvalósításának irányítása, összefogása, menedzselése együttműködve az abban részt vevő kollégákkal (asszisztencia, hr koordináció, logisztika, kreatív osztály, produkció, pénzügy)
  • Új üzleti lehetőségek feltérképezése meglévő és leendő ügyfeleinknél
  • Területvezetői hálózat zavartalan működésének támogatása
  • Az ágazathoz tartozó projektek napi szintű kezelése, koordinálása
  • Ágazatvezető munkájának támogatása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Heti, havi jelentések, riportok készítése

Elvárások:
  • Trade marketing ügynökségnél szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • FMCG területen szerzett tapasztalat
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Kiemelkedően jó kommunikációs készség
  • Dinamikus, lendületes és kezdeményező attitűd
  • Határozott fellépés
  • Kreativitás, rendszerszemlélet
  • Kiváló szervezőkészség és problémamegoldó képesség
  • Önállóan és csapatban történő pontos, megbízható munkavégzés

Juttatások:
  • Vonzó juttatási csomag
  • Stabil vállalati háttér
  • Jelentős, stabil ügyfélkör
  • Fiatalos, támogató csapat
  • Hatékony back office
  • Változatos, érdekes projektek
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Előnyök:

Nyelv:
  • Angol

  • Fényképes, részletes szakmai önéletrajzokat várunk fizetési igény megjelöléssel!

Munkavégzés helye:
  • Budapest