www.cvonline.hu

PROJEKTVEZETŐ/VILLAMOS PROJEKTEK (6624)

  • A hirdetés 1107 napja lejárt

Elvárások:
- érettségi vagy technikusi végzettség
- villamos kivitelezésben szerzett tapasztalat
- felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
- tárgyalóképes középfokú német nyelvismeret szóban és írásban

Főbb feladatok:
- villamos projektek levezetése
- villamos munkák önálló szakmai irányítása
- felmerülő technikai kérdések és problémák megoldása
- kapcsolattartás a megrendelőkkel, alvállalkozókkal
- anyagrendelések előkészítése, projekt költségek követése

Munkavégzés helye: Győr

Munkaidő:
- hétfőtől péntekig 7:30 – 15:50-ig

Juttatások:
- versenyképes jövedelem
- cafetéria rendszerben egyéb juttatások
- multinacionális környezet és egyéb fejlődési lehetőségek

A fényképpel ellátott magyar és német nyelvű pályázatokat a pozíció és a bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése@ e-mail címre kérjük.
Érdeklődni lehet munkanapokon 8-16 óráig a 70/455-0219-es telefonszámon Boda Antóniánál.