www.cvonline.hu

Projektvezető/Toborzó - Ózd

  • A hirdetés 346 napja lejárt

A Work Force Kft., amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég,

saját csapatába bővítés miatt keres

Projektvezető/Toborzót

Munkavégzés helye:

  • Ózd

A leendő munkatárs feladatai:

  • Munkaerő kölcsönzési projektek önálló vezetése,
  • Fizikai és szellemi munkaerő toborzása, kiválasztása,
  • Munkaszerződések elkészítése és megkötése,
  • Állomány kezelése, munkavállalók ki és beléptetésének komplex intézése,
  • Bérszámfejtéshez szükséges adatok összegyűjtése és továbbítása a munkaügyi osztály részére (munkaidő nyilvántartás kezelése, jelenléti ívek feldolgozása stb.),
  • Cafeteria kezelése,
  • Számlázás előkészítése,
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel,
  • Munkavállalókkal történő napi szintű kapcsolattartás,
  • Folyamatos adatszolgáltatás, riportálás a központ felé, adatszolgáltatás a partner felé, statisztikák készítése (létszám, szabadság, betegség, fluktuáció, stb.)

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség, átfogó munkaügyi ismeretek,
  • HR és/vagy munkaügyi területen, munkaerő-kölcsönzésben szerzett tapasztalat,
  • Toborzásban megszerzett tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat,
  • Kiváló kommunikációs képesség, stressztűrő-és problémamegoldó képesség, magabiztos, határozott személyiség,
  • Precíz, pontos munkavégzés.

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes alapfizetés,
  • Cafeteria elemek és bónusz juttatás,

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát Juhász Gergő Belső Recruiter részére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012

Helyek Magyarország
Kategória Humán erőforrás