www.cvonline.hu

Projektvezető/Folyamatmérnök

  • Az állásajánlat lejárt.

Nemzetközi cég munkatársat keres miskolci üzemébe
az alábbi pozícióra:

A MUNKAKÖR:
A projekt vezető feladata az üvegipari öntőformák gyártási folyamatának és technológiáinak elemzése, egyszerűsítése, fejlesztése. Az iparág vezető technológiáinak alkalmazásával és a legutolsó vezetési irányelveket használó munkarendszerekkel,  biztonságosan termeljük a versenyképes termékeket az iparági vevők igényeinek megfelelően.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Az üzleti célok eléréséhez szükséges technikai, technológiai lehetőségek, változtatások meghatározása.
  • A javasolt változtatások technikai megvalósíthatóságának és gazdaságosságának elemzése.
  • Folyamatos kapcsolattartás a termelést támogató osztályokkal.
  • A gyártási folyamat minőségi, megbízhatósági mutatóinak ellenőrzése, az alkalmazott technológiák felülvizsgálata

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Gépészmérnöki és/vagy Folyamatmérnöki diploma
  • Minimum ötéves Projekt vezetői és/vagy termelésvezetői tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás – szóban és írásban
  • Erős vezetői és együttműködési készség
  • Jó problémamegoldó képesség, analitikai gondolkodás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • Versenyképes jövedelem

Jelentkezését a lenti e-mail címen várjuk!

Munkavégzés helye Miskolc
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Miskolc