www.cvonline.hu

Projektvezető

  • A hirdetés 684 napja lejárt

Több mint 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres

Projektvezetőt (munkaügyi munkatárs)

Munkavégzés helye:

  • Orosháza

A leendő munkatárs feladatai:

  • Munkaerő kölcsönzési projektek önálló vezetése,

  • Munkaszerződések elkészítése és megkötése,

  • Állomány kezelése, munkavállalók ki – és beléptetésének komplex intézése,

  • Bérszámfejtéshez szükséges adatok összegyűjtése és továbbítása a munkaügyi osztály részére (munkaidő nyilvántartás kezelése, jelenléti ívek feldolgozása stb.),

  • Cafeteria kezelése,

  • Számlázás előkészítése,

  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel,

  • Munkavállalókkal történő napi szintű kapcsolattartás,

  • Folyamatos adatszolgáltatás, riportálás a központ felé, adatszolgáltatás a partner felé, statisztikák készítése (létszám, szabadság, betegség, fluktuáció, stb.)

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség, átfogó munkaügyi ismeretek,

  • HR és/vagy munkaügyi területen, munkaerő-kölcsönzésben szerzett tapasztalat,

  • Toborzásban megszerzett tapasztalat,

  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat,

  • Kiváló kommunikációs képesség, stressztűrő-és problémamegoldó képesség, magabiztos, határozott személyiség,

  • Precíz, pontos munkavégzés,

  • SAP ismeret határozott előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség,

  • Hosszú távú lehetőség,

  • Választható cafeteria elemek.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát Juhász Gergő Belső Recruiter részére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.