www.cvonline.hu

Projektvezető

  • A hirdetés 659 napja lejárt

Projektvezető #268
Robert Bosch Energy and Body Systems Kft.

Feladatok:

  • Vevői elvárások teljesítése
  • Ügyfélprojektek koordinálása árajánlat készítéstől a gyártásig
  • Projekt időterv elkészítése
  • Projekt feladatainak koordinálása más osztályokkal együttműködve
  • Felelős a projekt költségvetéséért és a termék áralakulásáért
  • Projekteken belüli szervezés és prezentálás

Elvárások:

  • Villamos-, vagy gépészmérnöki végzettség, opcionálisan közgazdász végzettség nagyon jó műszaki háttértudással
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Microsoft Office)
  • Jó kommunikációs készség (vevői kapcsolattartás, tárgyalás)
  • Csapatmunkára és csapat irányítására való hajlam
  • Nagy munkabírás
  • Jó szervező- és problémamegoldó képesség

Előny:

  • Projektvezetői tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol