www.cvonline.hu

Projektvezető

  • A hirdetés 546 napja lejárt

Orvosi képalkotó berendezések fejlesztésben és gyártásában tevékenykedő,
a hazai és nemzetközi piacokon is ismert, dinamikusan fejlődő cég keres

munkatársat.

Az új munkatárs feladatai lesznek:

  • Pre-klinikai képalkotó berendezések (PET/MRI, SPECT/MRI, PET/CT, SPECT/CT) fejlesztését célzó, komplex (mechanikai, elektronikai és szoftverfejlesztést felölelő) K+ F+ I projektek előkészítése és napi szintű irányítása a specifikációtól a kísérleti gyártásig
  • A projekt feladatok ütemezése, a rendelkezésre álló erőforrások (humán, eszköz, stb.) figyelembe vételével
  • A feladatok összehangolása, kiosztása, számonkérése, dokumentálása
  • Kapcsolattartás a projekthez kapcsolódó társosztályokkal, külső intézetekkel
  • Részvétel a kapcsolódó hazai és nemzetközi pályázatok elkészítésében

Elvárások:

  • Elsősorban műszaki vagy fizikusi területen szerzett egyetemi végzettség
  • Releváns területen szerzett minimum 3 éves munkatapasztalat
  • Erős, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő és kommunikációs képességek
  • Önálló, precíz, pontos munkavégzés, csapatmunkára való hajlam
  • Dokumentációs készség

Előny:

  • K+ F+ I témakörben szerzett projektvezetői tapasztalat
  • Orvosi diagnosztikai képalkotó, vagy egyéb orvostechnikai készülékek fejlesztésében, gyártásában szerzett tapasztalat
  • Projektvezetői minősítések (PMP, IPMA, Prince2)

Amit mi nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Innovatív környezet
  • Kapcsolat hazai és külföldi intézetek, egyetemek fejlesztő csapatával

A jelentkezéseket ide címezze: Zelei Erzsébet

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő