www.cvonline.hu

PROJEKTVEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 970146

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A projekt sikerének biztosítása a projektcsapat közreműködésével
  • Projektmegbeszélések szervezése, levezetése
  • Erőforrásterv készítése
  • A projektben lévő problémák feltárása, megoldási javaslat kidolgozása
  • P0 projektek vezetése
  • A termék- és folyamatváltozások irányítása a hatékonyság növelésének és a nyereségesség elérésének érdekében
  • Potenciális lehetőségek feltárása, ötletek azonosítása, költségcsökkentés
  • Workshopok szervezése
  • Az innovációs politika átültetése a helyi projektekre
  • Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások

  • Felsőfokú gépész vagy villamosmérnök végzettség
  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • Mérnöki/termelői területen szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszerismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Közgazdasági végzettség
  • Német nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJEKTVEZETŐ, Veszprém megye