www.cvonline.hu

Projektvezető

  • A hirdetés 766 napja lejárt

A

K-Power Benelux Kft.

egy multinacionális, ipari villanyszereléssel foglalkozó cég, mely mintegy 300-400 magyar munkavállalót foglalkoztat 20-22 különböző nyugat-európai projekten.

Tapasztalt Projektvezető munkatársat keresünk kivitelezéseinkhez, ezek sikeres lebonyolításához, valamint külföldi partnereinkkel való kapcsolattartás céljából. Projektjeink nyugat-európai országokban (Hollandia, Németország, Belgium, Dánia) működnek.

Csapatunk erősítésére keresünk munkatársat

pozícióba.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Felelős azért, hogy a központi iroda megfelelően támogassa a projekteket
  • Felelős a projekteken a hatékony munkavégzésért és a megfelelő dokumentációért
  • Felelős a vevők és az iroda közötti megfelelő kommunikációért
  • Rendszeres beszámolási kötelezettség a cég vezetői felé

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Felsőfokú, aktív angolnyelv-ismeret
  • Legalább 3 éves projektvezetői tapasztalat szerelőiparban
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Nagyfokú függetlenség és proaktivitás
  • Minőségorientált szemlélet
  • Képesség több feladat párhuzamos ellátására és nagy teherbíró-képesség
  • Nemzetközi környezetben szerzett munkatapasztalat és rendszeres utazás

Előnyök:

  • Tárgyalóképes németnyelv-ismeret

Munkavégzés helye:

Heti 2-3 nap a cég tiszakécskei fióktelepén vagy budapesti irodájában, további 2-3 nap valamelyik nyugat-európai projekten.

Projektek típusa:

Szerelőipar, elsősorban ipari villanyszerelés.

Kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a lenti címre.

Érdeklődni a +36 70 492 59 46 telefonszámon lehet.