www.cvonline.hu

Projektvezető

  • A hirdetés 794 napja lejárt

Autóipari területen minőségügyi szolgáltatásokat nyújtó cég csapatának bővítéséhez

Projektvezetőt

keres gyártás/termelés területre.

Feladatok:

  • termelési tervek folyamatos figyelése és határidőre teljesítésének megkövetelése
  • irányelvek betartása nyomon követése
  • működéshez szükséges anyagok felszerelések beszerzése, időben történő jelzése
  • reklamációk kezelése
  • a területhez tartozó emberek irányítása, szervezése
  • munkavállalók részére képzés, betanítás
  • adminisztrációs feladatok pontos ellátása

Elvárások:

  • minimum technikusi végzettség
  • 2-3 év vezetői tapasztalat gyártás, termelés területén /autóipar/
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • határozott fellépés
  • kiváló kommunikációs készség

Amit nyújtunk:

  • dinamikus munkakörnyezet
  • rugalmas munkaidő
  • folyamatos, hosszú távú  munkalehetőség
  • versenyképes fizetés

 Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével.

Munkakezdés azonnal.

Helyek Mór
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol