www.cvonline.hu

Projektvezető

  • A hirdetés 595 napja lejárt

Észak-alföldi gépgyártással foglalkozó megbízó Partnerünk részére keresünk Projektvezető munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Felelős az új termék bevezetéshez szükséges gyártósor felépítését,
  • Megtervezi a gyártásoz szüksége erőforrásokat (eszközök és berendezések, layout, folyamatok, munkautasítások, munkaerő stb.),
  • Koordinálja a projekt csapatot
  • Beindítja, felfuttatja és hetékonyan működteti az új gyártósort

Elvárások:

  • Felsőfokú, műszaki végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Több éves gyártásban szerzett tapasztalat - projekt managerként, folyamatmérnökként
  • Vezetői tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Felhasználói szintű office ismeretek
  • Lean ismeretek – előnyt jelentenek

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

A tárgyban kérjük a pozíció pontos megnevezését.