www.cvonline.hu

Projektvezető

  • A hirdetés 604 napja lejárt

Világszerte elismert heves megyei nemzetközi partnercégünk számára keresünk Projektvezető kollégát. A pozícióban elvárás az projektvezetői tapasztalat és külföldi vevői kapcsolattartásban való jártasság. Az új kolléga számára fejlett, magas színvonalú környezet, nemzetközi karrier – és fejlődési lehetőség, változatos technológiák biztosítják a kihívásokkal teli szakmai munkát.

Cégünk, az Eastjob Személyzeti Tanácsadó cég immár hetedik éve támogatja partnereit professzionális HR szolgáltatásaival mind a megfelelő szakember kiválasztásában, mind a belső HR folyamatok kialakításában fejlesztésében, optimalizálásában.  Folyamatosan bővülő partneri körünk, munkatársaink szakmai felkészültsége, rugalmas, hatékony, gyors reakciónk az igényekre biztosíték a sikerre.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Vevői projektek időtervének elkészítése és egyeztetése
  • Projekt/új termék bevezetésével kapcsolatos feladatok koordinálása
  • Projekt team (10-14 fő) irányítása, feladatok kiosztása és nyomon követése
  • Projektekhez kapcsolódó dokumentációk készítése, aktualizálása
  • Belső és külső megbeszélések szervezése, vezetése
  • Jegyzőkönyvek, prezentációk, jelentések készítése
  • Költségek tervezése, nyomon követése
  • A céloktól való eltérés esetén intézkedések meghatározása, követése, eszkalálás

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • Magabiztos angol vagy német nyelvtudás
  • Projektvezetési tapasztalat/APQP ismeret autóipari beszállítói területen
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook, Internet)
  • Alapfokú gazdasági ismeretek
  • Jó kommunikációs készség, jó szervező készség
  • magas szintű problémamegoldó képesség, konfliktus-kezelés
  • Gyártástámogató vagy folyamatfejlesztő mérnök jelöltek jelentkezését is várjuk!

Amit a Megbízónk nyújt:

  • Korszerű technológia, folyamatos innováció
  • Változatos, kihívást jelentő munkakör
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Karrierlehetőség egy folyamatosan fejlődő, nemzetközi nagyvállalati környezetben
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Heves megye
Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő