www.cvonline.hu

Projektvezető

  • A hirdetés 645 napja lejárt

A

PEMŰ Műanyagipari Zrt.

folyamatosan bővülő műanyagipari termékeket előállító vállalat

keres munkatársat

munkakörbe.

Feladatok:

  • Projektek koordinálása (nemzetközi és hazai)
  • Jelentések elkészítése (szakmai és pénzügyi)
  • Meetingeken való részvétel

Elvárások:

  • Egyetemi végzettség (a BME Gépészmérnöki Kar és/vagy a Vegyészmérnöki Kar Műanyag Tanszékén szerzett diploma)
  • Felsőfokú angol nyelvvizsga
  • Jó előadókészség (angol nyelven is)
  • Alapos anyagtudományi és műanyagtechnológiai ismeretek
  • Jelentkezéskor kérjük megadni szakdolgozatának, esetleg TDK-s dolgozatának címét

Előnyök:

  • Innovációs készség, képesség
  • Team munkára való alkalmasság

Amit kínálunk:

  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Étkezési hozzájárulás, utazási költségtérítés, egyéb juttatások

Munkavégzés helye:

  • Solymár

A pályázatokat a - fizetési igény megjelölésével és a végzettségekről szóló bizonyítványok, oklevelek megküldésével - a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő