www.cvonline.hu

Projektvezető

  • A hirdetés 438 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari termékeket gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Projektekhez kapcsolódó eszközök beszerzésének, tervezésének és üzembe helyezésének nyomon követése;
Projektek költség- és időterveinek elkészítése és elemzése;
Projektek részfeladatokra bontása és ezen feladatok teljesítésének ellenőrzése;
Projekt dokumentációk elkészítése és frissítése;
Kapcsolattartás a vevőkkel és a társosztályokkal.

Követelmények:

Műszaki felsőfokú végzettség, elsősorban gépészmérnöki diploma
Autóipari tapasztalat folyamatmérnöki / projektvezetői területen
Formel Q ismerete
Rendszerszemlélet és alapvető gazdasági ismeretek
Tárgyalóképes német nyelvismeret

Előny:

Angol nyelvtudás
Anyagismeret
Hidegalakítási ismeretek
SAP ismeret
Gyártástechnológia ismeretek

Munkavégzés helye:

Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
Izgalmas, motiváló környezet
Hosszú távú munkalehetőség
Utazási költségtérítés

Ideális pályázó:

Jó kommunikációs készség
Vezetői készségek
Nagyfokú önállóság, ugyanakkor csapatjátékos attitűd

Helyek Székesfehérvár
Mór
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés