www.cvonline.hu
Projektvezető
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.08.07.
Jelentkezési határidő: 2015.08.05.
Hirdetés azonosító: 917752
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Pénzintézeti partnerünk számára keresünk hosszú távú munkavégzésre kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Részletes projekttervezés, projekt ütemezése, változások koordinálása

  • Határidők, projektköltségek nyomon követése és betartatása

  • Kockázatok felmérése, elemzése, kiküszöbölése, kezelése

  • Projekt kommunikációs tevékenység ellátása

  • Rendszerek kialakításának koordinálása

  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági vagy informatikai végzettség

  • Legalább 5 év projektvezetésben szerzett gyakorlat

  • Szoftverfejlesztési projektek koordinálásban szerzett tapasztalat

  • Projektmenedzsment ismeretek

  • Kiváló problémamegoldó képesség, proaktivitás

  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, nyitott személyiség

  • Magabiztos megjelenés, határozott fellépés

  • Erős affinitás az informatika iránt, igény a folyamatos fejlődésre

  • Pontos, igényes munkavégzés

  • Előnyök

  • Pénzintézeti IT rendszerek ismerete

  • Pénzügyi szektorban szerzett projektvezetési gyakorlat

  • Migráció, integráció területeken szerzett tapasztalat

  • Angol és/vagy német nyelvtudás

  • MS Project és Project Server ismerete

  • UML ismerete

  • Amit ajánlunk

  • Versenyképes jövedelem, juttatások

  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés

  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége

  • Hosszú távú együttműködés támogató munkahelyi légkörben

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió