www.cvonline.hu

PROJEKTVEZETŐ

  • A hirdetés 816 napja lejárt

A Technocsek Kft. keresi szakértői csapatába új munkatársait a következő munkakörben:

PROJEKTVEZETŐK (épületgépészeti kivitelezés)

Feladatok:

  • A kivitelezési folyamat tervezése, vezetése, irányítása, ellenőrzése, műszaki és anyagi felügyelete a Társaság gazdasági érdekeinek megfelelően
  • a cég érdekeinek képviselete a megrendelő és a vállalkozók felé
  • a projekt teljes ideje alatt felmérés, ütemezés, stáb felállítása
  • a beosztottak munkájának irányítása, ellenőrzése, számonkérése
  • a kiadott költségvetések alapján a kivitelezési stratégia, határok megállapítása
  • alvállalkozói ajánlatok bekérése, versenyeztetése, majd a kiválasztott vállalkozókkal szerződéskötés
  • a fő berendezések versenyeztetése, műszaki felülvizsgálata, kiértékelése, jóváhagyatása
  • anyagrendelés tervezése, rendelése, anyagigény vizsgálata, a leszállított, beépített anyagok esetenkénti mennyiségi, minőségi ellenőrzése, számlák ellenőrzése
  • az építési terület bejárása (munkavédelem, raktár, munkahelyi rend ellenőrzése)
  • az elvégzett szerelési munka ellenőrzése, nyomon követése (minőség, létszám)
  • a megrendelő és a vállalkozók felé teljesítés igazolások összeállítása, időbeni leadása
  • átadási folyamatok lebonyolítása
  • megvalósulási dokumentáció összeállítása, kiadása, az elkészült létesítmény rendszereinek átadása
  • pótmunka költségvetések elkészítése, kiadása, érvényesítése
  • a kivitelezési munka pénzügyi lezárása, budget véglegesítése

Elvárások:

  • felsőfokú épületgépészeti végzettség
  • a munkavégzés helyszínétől függően angol/német vagy román nyelvtudás
  • minimum 3-5 éves tapasztalat
  • Autocad valamint szükséges előírások, jogszabályok, alkalmazott technológiák ismerete
  • önállóság, jó kommunikációs, problémamegoldó és döntési képesség

Amit kínálunk:

  • stabil háttér
  • versenyképes jövedelem
  • fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, Németország, Románia

Amennyiben érdekli a fenti munkakör a munkavégzés lehetséges helyeinek megnevezésével együtt küldje el önéletrajzátn az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Külföld
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Román, Német, Angol