www.cvonline.hu

Projektvezető

  • A hirdetés 672 napja lejárt

A ZF Lenksysteme Hungária Kft. a személy- és tehergépkocsik kormánymű és kormányoszlop gyártásában piacvezető német ZF Lenksysteme GmbH magyarországi leányvállalata egri gyárába

munkatársat keres

Feladatok:

  • Vevői projektek időtervének elkészítése és egyeztetése
  • Projekt/új termék bevezetésével kapcsolatos feladatok koordinálása
  • Nemzetközi projekt team (6-10 fő) irányítása, feladatok kiosztása és nyomon követése
  • Projektekhez kapcsolódó dokumentációk készítése, aktualizálása
  • Belső és külső megbeszélések szervezése, vezetése, vevői látogatások koordinálása
  • Jegyzőkönyvek, prezentációk, jelentések készítése
  • Költségek tervezése, nyomon követése, eltérés esetén intézkedések meghatározása

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • projektvezetési tapasztalat/APQP ismeret autóipari beszállítói területen
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook, Internet)
  • alapfokú gazdasági ismeretek
  • jó kommunikációs készség
  • jó szervezőkészség
  • magas szintű problémamegoldó képesség, konfliktus-kezelés
  • stressztűrés

Előny:

  • szakmai tapasztalat gyártástámogató vagy folyamatfejlesztő mérnöki területen

Pozíció területe(i): Ipari mérnökség

Munkavégzés helye: Eger

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az alábbi e-mail címre!

Helyek Heves
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő