www.cvonline.hu

Projektvezető

  • A hirdetés 696 napja lejárt

Pénztárszolgáltató partnercégünk részére keresünk

kollégát

Elvárások:

  • Középfokú / felsőfokú gazdasági végzettség
  • Projektvezetés, változás management területén eltöltött min. 2-3 év tapasztalat
  • Ügyfélfolyamatok átlátása, kiváló ügyfél-kommunikációs készségek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Magas szintű Ms Office ismeret (power point, excel, word)
  • Magabiztos, rugalmas, terhelhető személyiség

Feladatok:

  • A Pénztáraknál elindult „egyszerűsítési” projekt teljes körű koordinációja irányítása és az abban való tevékeny részvétel
  • A projekt kivitelezése, tervezési, szervezési feladatok, rendszeres és eseti riportok készítése
  • A projekt célja a cég teljes folyamatának és kommunikációjának egyszerűsítése és összehangoltabbá tétele, mely az ügyfelek megtartását, hatékonyabb ügyfélszerzést hivatott előmozdítani.
  • A projekt céljainak megfelelő működési feltételek kialakítása, a napi feladatok irányítása, az új folyamatok bevezetésének előkészítésétől a megvalósításig, a változások menedzselése, a bevezetést követően a munkafolyamatok koordinálása.
  • A projekt résztvevőinek kiválasztása, betanítása
  • A projekt riportálási eszközének kialakítása, bevezetése

Munkába állás feltétele:

  •   erkölcsi bizonyítvány kiváltása

Munkaidő:

  •  teljes munkaidő

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igénye feltüntetésével!