www.cvonline.hu

Projektvezető

  • A hirdetés 758 napja lejárt

Építőipari részvénytársaság keres felsőfokú építőipari végzettséggel rendelkező szakembert

projektvezető

munkakörbe.

Előnyt jelent:

  • tervező és költségvetés készítő program ismerete.
  • idegen nyelv (angol, német)

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti jogviszony
  • munkavégzés helye: változó

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a megadott e-mail címen.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő