www.cvonline.hu

Projektvezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 892128

Stabil, folyamatosan növekvő megrendelői háttérrel rendelkező, villamos-energetika iparágban nagy hagyományokkal rendelkező Megbízónk részére keresünk Projektvezető kollégát.

Feladatok:

  • A project irányításával kapcsolatos technikai, kereskedelmi dokumentáció összegyűjtése, kiállítása;
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, ajánlatadási, szerződéskötési, gyártási, szállítási fázis során, garanciális időszakban;
  • Komplett projektek tervezése, önálló menedzselése;
  • Előkalkulált költségszint betartásának ellenőrzése, nyomon követése;
  • Projekttel kapcsolatos fizetési feltételek nyomon követése;
  • Ajánlatok elkészítése meglevő ügyfelek részére;
  • Részvétel a standard ajánlati anyagok összeállításában és frissítésében;
  • Szerződések előkészítése, meglevő ügyfelek részére;
  • Vevő-ügyfél látogatások megszervezése, lebonyolítása, vevők menedzselése a termékek átadás-átvételekor;
  • Igény szerinti külföldi vevőlátogatások, részvétel nemzetközi kiállításokon;
  • Minden szükséges adat rögzítése az informatikai rendszerben;
  • Kapcsolattartás társterületekkel az ajánlatadási fázis során;
  • Kapcsolattartás társterületekkel gyártási fázis során, illetve a garanciális időszakban (beszerzés, gyártás és szállítás);
  • Kapcsolattartás társterületekkel a számlázási, pénzügyi folyamatban (számlázás, behajtás);
  • Részvétel az értékesítési dokumentáció standardok (ajánlati minták, szerződésminták stb.) kialakításában, frissítésében, a meglevő ügyfélkörre vonatkozóan.

Elvárások:

  • Gépész- vagy villamosmérnök végzettség;
  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat;
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás;
  • Kiváló kommunikációs készség, önállóság.

Amit kínálunk:

  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye:
  • Pest megye

Kapcsolat:
A magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.