www.cvonline.hu

Projektvezető

  • A hirdetés 840 napja lejárt

A WorkForce Kft., amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég, keressaját csapatába az ország különböző pontjain működő kirendeltségeibe új munkatársakat:

Projektvezető pozícióba

A leendő munkatárs feladatai:

  • Fizikai és szellemi munkaerő toborzása, kiválasztása
  • Munkaerő kölcsönzési projektek önálló vezetése
  • Munkaszerződések elkészítése és megkötése
  • Állomány kezelése
  • Bérszámfejtéshez szükséges adatok összegyűjtése és továbbítása a munkaügyi osztály részére
  • Cafeteria kezelése
  • Számlázás előkészítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel
  • Munkavállalókkal történő napi szintű kapcsolattartás
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 2 éves HR és/vagy munkaügyi területen szerzett tapasztalat
  • Átfogó munkaügyi ismeretek
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő, stressztűrő és problémamegoldó képesség
  • Magabiztos, határozott, megnyerő személyiség
  • "B" kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Előny: Nexon bérprogram ismeret és angol nyelvtudás

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Versenyképes fizetés és cafeteria

Munkavégzés helye:

Magyarország északkeleti és északnyugati területe

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Vas
Zala
Borsod-Abaúj-Zemplén
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő