www.cvonline.hu

Projektvezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 870036

Elektronikai gyártásban élen járó partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi feladatkör betöltésére:

Feladatok:
  • Projektmérföldkövek meghatározása, a projekttervek meghatározása, a kiindulópont folyamatos felülvizsgálata;
  • Az árajánlatok előkészületeiben való részvétel;
  • Ügyfelek igényeinek szem előtt tartása, reklamációk kezelése;
  • Vevői auditok vezetése, vevői látogatások szervezése;
  • Ügyfelekhez kapcsolódó ügyintézések irányítása
  • A projektek költségvetéseinek követése;
  • Gyártásfolyamatok tervezése, kapacitáskalkulációk készítése;
  • Aktív kapcsolattartás a társosztályokkal.
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Folyékony angol nyelvtudás;
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Vezetői készség;
  • Gyártási folyamatok és technológiák ismerete;
  • Kommunikációs, prezentációs és tárgyalási készség;
  • Minőségeszközök ismerete: FMEA, CP, QAPP, PPAP.
Amit kínálunk:
  • Amit a Megbízónk kínál:
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség.
  • Multinacionális környezet.
  • A régióban kiemelkedőnek számító juttatási csomag.
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Miskolc
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Észak- Kelet Magyarország
Kapcsolat:
Ügyfelünk kreatív, szakmai kihívásokkal teli feladatkört kínál egy jó csapatban, a régióban kiemelkedőnek számító bérezés mellé, nemzetközi munkakörnyezetben.
A szakmai önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Miskolc