www.cvonline.hu

Projektvezető

  • A hirdetés 785 napja lejárt

Intelligens képfeldolgozási szoftveren alapuló biztonság- és közlekedéstechnikai informatikai eszközöket gyártó és értékesítő cégcég keres budapesti irodájába munkatársat,

munkakörbe

Feladat:

  • informatikai és műszaki tartalmú projektek vezetése
  • projekt dokumentumok készítése
  • követelmény specifikálás a megrendelővel
  • megvalósítási koncepciók, tervek kialakítása
  • alvállalkozók koordinációja
  • szerződések előkészítése, műszaki tartalom kidolgozása

Elvárás:

  • műszaki vagy informatikai területen szerzett felsőfokú végzettség
  • rendszerszintű informatikai ismeretek
  • komplex IT és műszaki megoldások gyors átgondolása, megértése, dokumentálása
  • kiváló szervezőkészség, problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • önálló, felelős munkavégzés
  • min. 1 év projekt koordináció és/vagy projektvezetés terén szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • rendszertervezésben szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • szakmai kihívást jelentő, komplex projektek
  • felelősségteljes munkakör
  • versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület

Fényképes önéletrajzokat várunk „projektvezető” megjelöléssel a tárgymezőben az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő