www.cvonline.hu

Projektvezető

  • A hirdetés 1165 napja lejárt

Projektvezetőt keresünk a Pannon-Work Iskolaszövetkezet csapatába! Próbáld ki magad Te is szervezőként egy fiatalos és pörgős munkahelyen, ahol rengeteg tapasztalatot szerezhetsz.

Diákok toborzása szellemi és fizikai munkára;
Adminisztratív feladatok;
Bérrögzítés;
Kapcsolattartás diákokkal és szülőkkel

Amit kínálunk:

Hosszú távú munkalehetőség;
Referencia, szakmai gyakorlat leigazolása;
Jó hangulatú, családias környezet;

Munka időpont: Hetente 30 óra, hétfőtől péntekig

Munkavégzés helye: Budapest, XI.kerület

Bérezés: bruttó. 600 Ft/óra

Elvárás

Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony (minimum 1 év még legyen hátra a tanulmányokból;
Pörgős, kommunikatív, precíz, csapatjátékos személyiség;
Szorgalom;
Határozottság

Előny:

Hasonlós területen szerzett tapasztalat;
HR tanulmányok folytatása