www.cvonline.hu
Projektvezető
Trenkwalder Kft
Régió: Borsod-Abaúj-Zemplén
Hozzáadva: 2017.09.23.
Jelentkezési határidő: 2014.08.13.
Hirdetés azonosító: 834525
lejárt

Multinacionális partnercégünk számára keresünk munkavállalót az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Műszaki projektek vezetése és koordinálása
  • Projekt tervek kidolgozása és azok megvalósulásának nyomon követése
  • Kapcsolattartás a vevővel
  • Vevői elégedettség fejlesztésére irányuló feladatok
  • A termékminőség javítása, új termék fejlesztésének, illetve technológiai javításának segítése

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Projekt vezetési területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Német nyelvtudás előny
  • Jó kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Komplex gondolkodás

Amit nyújtunk:

  • Multinacionális vállalati környezet
  • Versenyképes bérezés
  • Bejárás támogatás/ Cafetéria juttatás
  • Folyamatos képzési, fejlődési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.