www.cvonline.hu

Projektvezető

  • A hirdetés 955 napja lejárt

Intermedius Net Kft.

15 éves múlttal és stabil háttérrel rendelkező IT és marketing területen működő, folyamatosan fejlődő vállalkozásunk projektvezetőt keres teljes munkaidős állásban, debreceni irodájába. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok:

  • 6-8 fős kreatív team munkájának koordinálása
  • Folyamatos kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • Beérkező feladatok nyilvántartása és rendszerezése
  • Ellenőrzés, erőforrás szervezés

Elvárások:

  • Agilis, rugalmas személyiség
  • Kiváló szervező és irányító képesség
  • Jó kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Jó problémamegoldó készség, precíz munkavégzés
  • Magabiztos alap számítógépes ismeretek (MS Office)

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Reklám és marketing terén szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Fiatal csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos munkavégzés

Munkavégzés helye:

Debrecen

Fényképes önéletrajzokat az alábbi E-mail cím megjelenítése címre várjuk.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő